Lekarze Centrum Medycznego MediClinica posiadają bogate doświadczenie kliniczne w dziedzinach, w których uzyskali tytuły specjalizacyjne. Wiedza, metodologia oraz staż pracy pozwalają na zaoferowanie najwyższego standardu obsługi medycznej i leczenia. Posiadane certyfikaty polskich i zagranicznych instytucji potwierdzają nabyte umiejętności, a także są odzwierciedleniem naszej domeny, którą jest poszukiwanie najnowszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań w medycynie, popartych wiedzą i umiejętnościami.

Wybierz lekarza spośród naszych specjalistów i umów się na wizytę poprzez internetowy panel rejestracji. 

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE
jacek wiecek

dr n. med. Jacek Więcek

specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista endokrynolog, w trakcie specjalizacji z perinatologii

Dr n. med. Jacek Więcek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu o specjalności położnictwo i ginekologia. W swojej pracy zawodowej stawia na rozwój i ciągłe poszerzanie kompetencji, czego potwierdzeniem są posiadane certyfikaty czy publikacje naukowe. Zawodowo specjalizuje się w diagnostyce prenatalnej, medycynie matczyno-płodowej i endokrynologii ginekologicznej.

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE

dr n. med. Michał Wdowczyk

specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej

Dr n. med. Michał Wdowczyk ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2000 r. Jest specjalistą ginekologii onkologicznej. Pracuje w oddziale ginekologiczno-położniczym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu. Zawodowo zajmuje się operacjami ginekologicznymi oraz onkologicznymi.

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE
michal skrzypulec

lek. med. Michał Skrzypulec

specjalista położnictwa i ginekologii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrłocłaawiu, który ukończył z wyróżnieniem. Stale poszerza kompetencje zawodowe, co potwierdzają ukończone szkolenia oraz członkostwo w organizacjach branżowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Zajmuje się operacjami ginekologicznymi drogą przezpochwową, laparoskopowo oraz endoskopowo oraz diagnostyką prenatalną.

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE
jadwiga szynkaruk-matusiak

lek. med. Malwina Szynkaruk-Matusiak

w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie pracuje w Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, gdzie kształci się na specjalistę z zakresu ginekologii i położnictwa. Jej głównymi zainteresowaniami jest ginekologia onkologiczna oraz ginekologa dziewczęca, natomiast zawodową pasją zabiegi...

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE
ania łuczak

lek. med. Anna Paluch-Łuczak

 specjalista położnictwa i ginekologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, uzyskując w 2018 roku tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. Posiada certyfikaty badań ultrasonograficznych sekcji USG PTGiP. Zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych, w tym również niepłodności.

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE
avatar

lek. med. Bożena Paluch-Paks

specjalista położnictwa i ginekologii

Starszy asystent oddziału ginekologiczno-położniczego w Kliniczym Centrum Położnictwa, Ginekologii i Neonatologii w Opolu. W swojej pracy zawodowej stawia na rozwój i ciągłe poszerzanie kompetencji, czego dowodem jest udział w licznych szkoleniach. Jej główne zainteresowania zawodowe skupione są głównie wokół ginekologii operacyjnej oraz ginekologii estetycznej...

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE

lek. med. Barbara Błąkała

specjalista położnictwa i ginekologii

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie pracuje jako starszy asystent oddziału ginekologiczno-położniczego w Strzelcach Opolskich. W swojej pracy zawodowej stawia na rozwój i ciągłe poszerzanie kompetencji, czego dowodem jest udział w licznych szkoleniach. Jej główne zainteresowania zawodowe skupione są głównie wokół uroginekologii, czyli dziedziny medycznej zajmującej się leczeniem...

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE
marek łuczak małe

 lek. med. Marek Łuczak

 specjalista urolog, FEBU, Androlog

 
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu – ukończony z wyróżnieniem w 2007 roku. Specjalizacja z urologii w Oddziale Urologii USK w Opolu, Egzamin europejski  zdany z wyróżnieniem w 2015 roku. Stawia na stałe podnoszenie kwalifikacji uczestnicząc w warsztatach i sympozjach organizowanych przez renomowane ośrodki szkoleniowe w kraju i za granicą.

 

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE
dominik dziadkowiak

 lek. med. Dominik Dziadkowiak

lekarz w trakcie specjalizacji z urologii, androlog

 
Od zakończenia studiów na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie pracuję na Oddziale Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu (wcześniej WCM). W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajduje się choroby pęcherza moczowego, nerek, jąder, uro-onkologia.

 

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE

lek. med. Piotr Tomczyk

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej w Uniwerstyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu wykonując badania RTG, ultrasonograficzne (w tym doppler), tomografii komputerowej i rezonansu...

Umów sie na wizytę

REJESTRACJA ONLINE
katarzyna krepa stefanik

dr inż. Katarzyna Krępa – Stefanik

dietetyk kliniczny

Absolwentka Technologii żywności i żywienia człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Dietetyki w Publicznej Szkole Pracowników Służb Medycznych w Krakowie. Doktorat z technologii żywności i żywienia zdrowego i chorego człowieka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując od kilku lat z diabetykami oraz osobami obciążonymi innymi jednostkami chorobowymi wymagającymi postępowania dietetycznego w Poradni Diabetologicznej w Opolu.

Umów sie na wizytę REJESTRACJA ONLINE
mgr agnieszka pioro matejka
fizjoterapeuta, fizjoterapueta kobiet
 
 
Absolwentka Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W trakcie przewodu doktorskiego w zakresie rozejścia mięśni prostych brzucha. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w gabinetach prywatnych w Bolesławcu a aktualnie w Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu na stanowisku Fizjoterapeuty dla kobiet...