534 798 968
2 kwietnia przenieśliśmy się do nowej lokalizacji ul. Ozimska 77 D Opole Szczegóły

USG piersi

Diagnostyka chorób sutka
Wczesna diagnostyka niepokojących zmian

Proponujemy profesjonalną diagnostykę z zakresu schorzeń sutka. Dysponując w Klinice odpowiednią aparaturą ultrasonograficzną, zapewniamy bardzo dokładne obrazowanie struktur narządu piersiowego w poszukiwaniu zmian guzowatych.

Pierwszą i najważniejszą czynnością w profilaktyce chorób piersi jest samokontrola piersi.

Pozwala ona na wykrycie ewentualnych zmian guzowatych, już we wczesnym stadium, co daje większe szanse na pełne wyleczenie.

Nasi specjaliści uczą pacjentki, jak prawidłowo wykonywać samodzielnie badanie piersi. Zajmuje ono tylko około 10 minut i należy je przeprowadzać regularnie.

U każdej kobiety po 20 roku życia w trakcie wizyty ginekologicznej powinno być zaproponowane lub wykonane badanie palpacyjne piersi.

W naszym centrum istnieje możliwość wykonania badania ultrasonograficznego w przypadku wykrycia zmian w gruczole sutkowym.

Wszyscy nasi lekarze posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, które gwarantują prawidłowość wykonywania badań ultrasonograficznych. Naszych specjalista w tej dziedzinie swoje umiejętności i doświadczenie zdobywa praktykując w Poradni Chorób Sutka.

USG piersi dr n. med. Michał Wdowczyk , lek. med. Michał Skrzypulec