534 798 968

lek. Piotr Zieliński

specjalista położnictwa i ginekologii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii, pracujący w Szpitalu w Strzelcach Opolskich w oddziale ginekologiczno-położniczym.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii - International Society of Ultrasound in Obstetrics & Gynecology (ISUOG).

Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTGiP w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów, konferencji – krajowych i zagranicznych.

Zajmuje się prowadzeniem ciąży, badaniami profilaktycznymi, indywidualnym doborem antykoncepcji oraz kwalifikacjami do leczenia operacyjnego.

W aspekcie rozwoju zawodowego duży nacisk kładzie przede wszystkim na wszechstronność i ciągłe aktualizowanie wiedzy oraz umiejętności tak, by móc skutecznie pomagać pacjentkom w jak najszerszym zakresie.

W codziennej pracy szczególnie zależy mu na tym, by w diagnostyce i leczeniu stosować najbardziej aktualną wiedzę medyczną i rekomendacje towarzystw naukowych.

W relacji z pacjentką za bardzo istotne uważa stworzenie atmosfery budującej zaufanie, otwartość i szczerość. To pozwala spojrzeć szeroko i całościowo na pacjentkę i zgłaszane dolegliwości, jednocześnie dając możliwość dokładniejszego zdefiniowania najbardziej odpowiednich opcji diagnostyki i terapii. 

Cennik wizyt